Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: vyzva.prorodiny.cz » Naši partneři

Naši partneři

Ministerstvo vnitra ČR

Projekt Dělám DOBROvolně v BRÁNĚ  je realizován s finanční podporou Ministerstva vnitra ČR.

celý článek

Obec Jistebník

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Jistebník.

celý článek

Obec Jeseník nad Odrou

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Jeseník nad Odrou.

celý článek

Obec Baška

Projekt: Sociální služby Střediska VÝZVA pro obyvatele obce Baška je realizován s finanční podporou obce Baška. Za podporu srdečně děkujeme.

celý článek

Obec Albrechtice

Projekt: Sociální služby Střediska VÝZVA pro obyvatele obce Albrechtice je realizován s finanční podporou obce Albrechtice. Za podporu srdečně děkujeme.

celý článek

Statutární město Ostrava - Městský obvod Třebovice

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů městského obvodu Třebovice.

celý článek

Statutární město Ostrava - Městský obvod Slezská Ostrava

 Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů městského obvodu Slezská Ostrava.

celý článek

Statutární město Ostrava - Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky

 Projekt: •    Sociální služby Střediska VÝZVA pro obyvatele městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy Městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky. Za podporu srdečně děkujeme.  

celý článek

Obec Vřesina

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA – odlehčovací služby RESPIT  a odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE u občanů obce Vřesina.

celý článek

Obec Vendryně

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Vendryně.

celý článek

Obec Sedliště

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA – osobní asistence a odlehčovací služby u občana obce Sedliště.

celý článek

Obec Ludgeřovice

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Ludgeřovice.

celý článek

Obec Kobeřice

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Kobeřice.  

celý článek

Obec Dobrá

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Dobrá.

celý článek

Statutární město Ostrava – Městský obvod Krásné Pole

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů městského obvodu Krásné Pole.

celý článek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj poskytuje dotace na sociální služby Střediska VÝZVA: Středisko VÝZVA – osobní asistence OASA, Středisko VÝZVA – odlehčovací služba RESPIT, Středisko VÝZVA – odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE, Středisko VÝZVA – integrační klub BRÁNA – sociálně aktivizační služba. Dále...

celý článek

Statutární město Ostrava

S finanční podporou statutárního města Ostravy jsou ve Středisku VÝZVA realizovány tyto projekty: •   Středisko VÝZVA – osobní asistence OASA – víceletá dotace na období 2019 - 2022, •   Středisko VÝZVA – odlehčovací služba RESPIT •   Středisko VÝZVA – odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE •  ...

celý článek

Statutární město Ostrava, Městský obvod Ostrava-Jih

Projekt: Sociální služby Střediska VÝZVA pro obyvatele městského obvodu Ostrava-Jih je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy Městského obvodu Ostrava-Jih. Za podporu srdečně děkujeme.  

celý článek

Statutární město Ostrava – Městský obvod Poruba

Projekty: Osobní asistence OASA u dětí a mladých lidí se zdravotním postižením Odlehčovací služba RESPIT v rodinách pečujících o děti a mladé lidi se zdravotním postižením jsou realizovány s finanční podporou Statutárního města Ostravy Městského obvodu Poruba. Za podporu srdečně děkujeme.

celý článek

Statutární město Ostrava – Městský obvod Stará Bělá

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů městského obvodu Stará Bělá.  

celý článek

Statutární město Havířov

Projekty zajišťující sociální služby poskytované občanům města Havířova: Osobní asistence OASA u uživatelů se zdravotním postižením Odlehčovací služba RESPIT v rodinách pečujících o dítě se zdravotním postižením Integrační klub BRÁNA, sociálně aktivizační činnosti jsou realizovány s finanční podporou...

celý článek

Světluška

  OASA – osobní asistence u mladých lidí se zrakovým postižením je realizován s pomocí nadačního příspěvku „Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška“.

celý článek

Nadační fond RESIMODO

Nadační fond RESIDOMO podpořil projekt „Podpora osamostatňování mladých lidí se zdravotním postižením“.  Nadační příspěvek podpoří činnost integračního klubu BRÁNA sociálně aktivizační služby pro mladé lidi se zdravotním postižením. Děkujeme.  

celý článek

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL nám daroval 130 000 Kč na projekt „Sportovní pomůcky a pomůcky do relaxační místnosti pro děti s DMO a jejich rodiny“. Děkujeme.

celý článek

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ podpořila nadačním příspěvkem ve výši 70 000 Kč projekt „CVIČÍM, ABYCH BYL – rehabilitační asistence pro dítě s těžkým zdravotním postižením“ a částkou 30 000 Kč činnost integračního klub BRÁNA sociálně aktivizační služby pro mladé lidi se zdravotním postižením. Děkujeme za podporu.  

celý článek

LEDKO SVÍTIDLA KRÁLŮV DVŮR

Firma Svítidla Králův Dvůr a.s. darovala v letech 2007–2017 Projektu VÝZVA a jeho integračnímu klubu BRÁNA celkem 6 775 kusů úsporných žárovek pro realizaci již deseti ročníků benefiční akce SVĚTLO DĚTEM/MLADÝM S HANDICAPEM.  Výtěžky z prodeje žárovek nám po celých deset let pomáhaly realizovat integrační pobyty a...

celý článek

SEEPOINT

Družstvo SEEPOINT sponzorsky podpořilo propagaci již čtyř ročníků naší benefiční akce SVĚTLO MLADÝM S HANDICAPEM na svých lavičkách a horizontech v centru města Ostravy. Děkujeme.  

celý článek

POLYPRINT – SEMPER CORPORATION, s.r.o.

Děkujeme za podporu firmě SEMPER CORPORATION, s.r.o. při pořízení skvělého plackovače SuperButton od POLYPRINT.CZ. Placky, brože a zrcátka budeme vyrábět v naší sociálně terapeutické šicí a výtvarné dílně integračního klubu BRÁNA. Děkujeme Statuárnímu městu Ostrava za dotaci na pořízení stroje a matric na výrobku...

celý článekDomů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze