Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: vyzva.prorodiny.cz » Naši partneři

Naši partneři

Obec Vřesina

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA – odlehčovací služby RESPIT  a odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE u občanů obce Vřesina.

celý článek

Obec Vendryně

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Vendryně.

celý článek

Obec Velká Polom

Projekt: Sociální služby Střediska VÝZVA pro obyvatele obce Velká Polom je realizován s finanční podporou obce Velká Polom. Za podporu srdečně děkujeme.

celý článek

Obec Sedliště

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA – osobní asistence a odlehčovací služby u občana obce Sedliště.

celý článek

Obec Ludgeřovice

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Ludgeřovice.

celý článek

Obec Kobeřice

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Kobeřice.  

celý článek

Obec Dobrá

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů obce Dobrá.

celý článek

Statutární město Ostrava – Městský obvod Krásné Pole

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů městského obvodu Krásné Pole.  

celý článek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj poskytuje dotace na sociální služby: Středisko VÝZVA – osobní asistence OASA, Středisko VÝZVA – odlehčovací služba RESPIT, Středisko VÝZVA – odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE a Středisko VÝZVA – integrační klub BRÁNA – sociálně aktivizační služba. Dále Moravskoslezský...

celý článek

Statutární město Ostrava

S finanční podporou statutárního města Ostravy jsou realizovány tyto projekty: •   Středisko VÝZVA – osobní asistence OASA – víceletá dotace na období 2015 - 2018, •   Středisko VÝZVA – odlehčovací služba RESPIT •   Středisko VÝZVA – odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE •   Středisko...

celý článek

Statutární město Ostrava, Městský obvod Ostrava-Jih

Projekt: Sociální služby Střediska VÝZVA pro obyvatele městského obvodu Ostrava-Jih je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy Městského obvodu Ostrava-Jih. Za podporu srdečně děkujeme.  

celý článek

Statutární město Ostrava – Městský obvod Poruba

Projekty: Osobní asistence OASA u dětí a mladých lidí se zdravotním postižením Odlehčovací služba RESPIT v rodinách pečujících o děti a mladé lidi se zdravotním postižením jsou realizovány s finanční podporou Statutárního města Ostravy Městského obvodu Poruba. Za podporu srdečně děkujeme.

celý článek

Statutární město Ostrava – Městský obvod Stará Bělá

Děkujeme za poskytnutí finanční podpory na zajištění poskytování sociálních služeb Střediska VÝZVA u občanů městského obvodu Stará Bělá.  

celý článek

Statutární město Havířov

Projekty zajišťující sociální služby poskytované občanům města Havířova: Osobní asistence OASA u uživatelů se zdravotním postižením Odlehčovací služba RESPIT v rodinách pečujících o dítě se zdravotním postižením Integrační klub BRÁNA, sociálně aktivizační činnosti jsou realizovány s finanční podporou...

celý článek

Pomozte dětem

Nadace rozvoje občanské společnosti z 19. ročníku sbírky POMOZTE DĚTEM! podpořila částkou 350 000 Kč náš projekt "OASA pro život dětí s postižením“.  I díky sbírce Pomozte dětem pomůžeme naplnit potřeby 30 dětem s postižením, kterým v roce 2017 poskytneme 13 000 hodin osobní asistence. Moc si této významné podpory...

celý článek

Světluška

  Projekt VÝZVA – služba OASA – osobní asistence u dětí a mladých lidí se zrakovým postižením je realizován s pomocí nadačního příspěvku „Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška“.

celý článek

Nadační fond RESIMODO

Nadační fond RESIDOMO podpořil projekt „Podpora osamostatňování mladých lidí se zdravotním postižením“.  Nadační příspěvek podpoří činnost integračního klubu BRÁNA sociálně aktivizační služby pro mladé lidi se zdravotním postižením. Děkujeme.  

celý článek

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL nám daroval 130 000 Kč na projekt „Sportovní pomůcky a pomůcky do relaxační místnosti pro děti s DMO a jejich rodiny“. Děkujeme.

celý článek

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ podpořila nadačním příspěvkem ve výši 70 000 Kč projekt „CVIČÍM, ABYCH BYL – rehabilitační asistence pro dítě s těžkým zdravotním postižením“ a částkou 30 000 Kč činnost integračního klub BRÁNA sociálně aktivizační služby pro mladé lidi se zdravotním postižením. Děkujeme za podporu.  

celý článek

LEDKO SVÍTIDLA KRÁLŮV DVŮR

Firma Svítidla Králův Dvůr a.s. darovala v letech 2007–2017 Projektu VÝZVA a jeho integračnímu klubu BRÁNA celkem 6 775 kusů úsporných žárovek pro realizaci již deseti ročníků benefiční akce SVĚTLO DĚTEM/MLADÝM S HANDICAPEM.  Výtěžky z prodeje žárovek nám po celých deset let pomáhaly realizovat integrační pobyty a...

celý článek

SEEPOINT

Družstvo SEEPOINT sponzorsky podpořilo propagaci již čtyř ročníků naší benefiční akce SVĚTLO MLADÝM S HANDICAPEM na svých lavičkách a horizontech v centru města Ostravy. Děkujeme.  

celý článek

POLYPRINT – SEMPER CORPORATION, s.r.o.

Děkujeme za podporu firmě SEMPER CORPORATION, s.r.o. při pořízení skvělého plackovače SuperButton od POLYPRINT.CZ. Placky, brože a zrcátka budeme vyrábět v naší sociálně terapeutické šicí a výtvarné dílně integračního klubu BRÁNA. Děkujeme Statuárnímu městu Ostrava za dotaci na pořízení stroje a matric na výrobku...

celý článekDomů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze